CITO PROPLUS

CITO PROplus,% 100 malzeme stabilitesi anlamına gelir. Vizyon, yenilikçilik ve kalite için yeni bir ölçüt belirler. CITOTHAN’dan yapılan temel malzemesi ile CITO PROplus kırma sistemleri dünyasında devrim yaratıyor. Katlama tarihinde ilk kez, sadece bu kullanım için özel olarak yeni bir malzeme geliştirildi.

Bileşimine bağlı olarak bu yeni temel malzeme, üretim güvenilirliğini artırır ve iyileştirilmiş omuz geometrisi ile genel üretkenliği de iyileştirir. Düzgün omuz genişlikleri ayrıca mümkün olan en iyi yapışma mukavemetini garanti eder. Ek olarak, CITOTHAN’ın bir bıçakla düzeltilmesi kolaydır ve merkezleme bulucu, katlama matrisinin plaka üzerinde doğru konuma aktarılmasını önemli ölçüde iyileştirir.

CITO PROplus serisi, tüm uzmanlar tarafından dünya çapında lider ve en çok satan ürün olarak kabul edilmektedir. Bunun nedenlerinden biri, piyasada sunulan çeşitlendirme seviyesidir: CITO PROplus, 600’ün üzerinde boyut ve özel ürünle en kapsamlı seçimi sağlar. Her şey doğrudan depodan gelir ve en yüksek “Alman yapımı” kalitesine sahiptir.

Bu birinci sınıf ürün serisinde, işlenmemiş elyaf veya geri dönüştürülmüş malzeme, kağıt veya karton, lamine mikro dalga veya oluklu mukavva, tamamen baskılı, UV kaplı veya folyo lamine olsun, tüm uygulamalar ve malzemeler için en iyi çözümü bulacaksınız.

CITO PROplus RY

CITOTHAN’dan yapılmış film bazlı katlama matrisi: dünya çapında lider kırma matrisi.

CITO PROplus CMR

Bu ürün, CITO PROplus RY ile tamamen aynı boyut ve kalitede üretilmiştir, tek farkı makaralarda üretilmesidir  . Özellikle daha büyük ambalaj ve stantların üretimi için uygun, uygun  maliyetli , daha az atık .

CITO PROplus RS

Kesme ve katlama kuralı arasında küçük mesafeler gerekli olduğunda (örn. Tutkal kanatları, pencere kesimleri), bu, küçük katlanır kartonlar için uygun olan ideal kırma matrisidir.

CITO PROplus CC

Katlama kuralları arasında küçük boşluklarla çift katlama için özel katlama matrisi.

CITO PROplus CS

Çift kırışıklıklar için özel kırma sistemi;  Katlama kuralı / katlama kuralı ve bıçak / katlama kuralı arasındaki  en dar mesafeler için son derece dar omuzlarla ayrı ayrı kullanılabilir .

CITO PROplus CSD

Çoklu katlama kuralı için CS varyantı

CITO PROplus IK

Oluklu mukavvadan yüksek değerli ürünler için kırma sistemi. İç pah kırma,  çekme gerilimini azaltır  ve böylece malzeme yüzeyinin çatlamasını önler.

CITO PROplus SG

En yüksek kalitenin gerekli olduğu baskılı oluklu mukavva için özel ürün. Geliştirilmiş yanal eğim  , yüzeyde optik bozulmayı önler.

CITO PROplus RYU

Oluklu mukavvadan yapılan ürünlerin birinci sınıf 180 ° katlanması için merkez parçası olmayan özel çift kat.