MATBAA LASTİK

CELL RUBBER G-JECT

Dünya çapındaki oluklu mukavva fabrikalarında kullanılan bu kauçuk, uygulamada kalitesi defalarca kanıtlanmıştır çünkü hem işleme hem de kesme sonuçlarında rakipsizdir.

Sertlik: 15 Shore A
Renk: gri

CELL RUBBER EPDM

Hücreli kauçuk EPDM malzemeden yapılmıştır                                                        Cell Rubber EPDM, esas olarak oluklu mukavva işlenirken kullanılır.                        Sertlik: 20-25 Shore A
Renk: siyah

CITOJECT F

CITOject F, kesme kalıbında kullanılmak üzere geliştirilmiş yüksek kaliteli bir çıkarma malzemesidir ve kesme kalıbı üreticilerinin yanı sıra katı ve oluklu mukavva işlemcilerinin ilgili gereksinimlerini karşılar. CITOject F, kesme kalıbındaki sünger kauçuğun yerini alır.

Bu, üç renk kodlu sertliğin, daha önce çok sayıda farklı ejeksiyon malzemesine ihtiyaç duyduğunuz düz yataklı kesme makinenizdeki tüm alanları ve uygulamaları kapsadığı anlamına gelir.

MANTAR LASTİK

İnce taneli yapısı ve aynı zamanda Mantar Kauçuğumuzun sabit kalitesi, daha uzun bir dayanıklılık sağlar ve profilin herhangi bir deformasyonunu önler.

CITO CUSHION CREASE

Yastık Katlama, oluklu kağıdın sıkıştırılmasını desteklemek ve özellikle oluklar boyunca katlama davranışını optimize etmek için katlama kuralına yerleştirilir.

MANTAR PROFİL

İnce taneli yapısı ve aynı zamanda Mantar Kauçuğumuzun sabit kalitesi, daha uzun bir dayanıklılık sağlar ve profilin herhangi bir deformasyonunu önler.

CITO LASTİK

Sıkı kalite kontrol sistemimiz sayesinde, sünger kauçuğumuzun kalitesinde tutarlılığı garanti ediyoruz ve bu nedenle kalıplama süreciniz için en iyi fırlatma performansını sağlamanın yanı sıra sabit bir üretim hızı sağlıyoruz.

VULCOLLAN LASTİK

Boyut: 50×25 cm
Kalınlık: 2mm-17mm
Sertlik: Shore35-Shore55

KUESTA LASTİK

Boyut: 70x25cm – 60x25cm
Kalınlık: 2mm-11mm
Sertlik: Shore25-Shore45

EVA LASTİK

Boyut: 900mm-1200mm/1000mm-1400mm/1200mm-1650mm
Kalınlık: 7,5mm
Sertlik: Shore20-Shore30-Shore45