MATBAA LASTİK

CELL RUBBER G-JECT

Dünya çapındaki oluklu mukavva fabrikalarında kullanılan bu kauçuk, uygulamada kalitesi defalarca kanıtlanmıştır çünkü hem işleme hem de kesme sonuçlarında rakipsizdir.

Sertlik: 15 Shore A
Renk: gri

CELL RUBBER EPDM

Hücreli kauçuk EPDM malzemeden yapılmıştır                                                                                    Cell Rubber EPDM, esas olarak oluklu mukavva işlenirken kullanılır.                            Sertlik: 20-25 Shore A
Renk: siyah

CITOJECT F

CITOject F, kesme kalıbında kullanılmak üzere geliştirilmiş yüksek kaliteli bir çıkarma malzemesidir ve kesme kalıbı üreticilerinin yanı sıra katı ve oluklu mukavva işlemcilerinin ilgili gereksinimlerini karşılar. CITOject F, kesme kalıbındaki sünger kauçuğun yerini alır.

Bu, üç renk kodlu sertliğin, daha önce çok sayıda farklı ejeksiyon malzemesine ihtiyaç duyduğunuz düz yataklı kesme makinenizdeki tüm alanları ve uygulamaları kapsadığı anlamına gelir.

CORK RUBBER

İnce taneli yapısı ve aynı zamanda Mantar Kauçuğumuzun sabit kalitesi, daha uzun bir dayanıklılık sağlar ve profilin herhangi bir deformasyonunu önler.

CITO CUSHION CREASE

Yastık Katlama, oluklu kağıdın sıkıştırılmasını desteklemek ve özellikle oluklar boyunca katlama davranışını optimize etmek için katlama kuralına yerleştirilir.

CORK PROFILE

İnce taneli yapısı ve aynı zamanda Mantar Kauçuğumuzun sabit kalitesi, daha uzun bir dayanıklılık sağlar ve profilin herhangi bir deformasyonunu önler.

CITO RUBBER

Sıkı kalite kontrol sistemimiz sayesinde, sünger kauçuğumuzun kalitesinde tutarlılığı garanti ediyoruz ve bu nedenle kalıplama süreciniz için en iyi fırlatma performansını sağlamanın yanı sıra sabit bir üretim hızı sağlıyoruz.

VULCOLLAN RUBBER

KUESTA RUBBER